MAJÓWKA / BANK HOLIDAY

//MAJÓWKA / BANK HOLIDAY

MAJÓWKA / BANK HOLIDAY

Informujemy, że szkoła będzie zamknięta od 1 do 3 maja włącznie. W sobotę 29 kwietnia zajęcia odbywają się zgodnie z planem. Zapraszamy 4 maja i życzymy udanego odpoczynku.

*****

We are closed from May 1st to May 3rd (inclusive). On Saturday April 29th classes take place as planned. Have a great time and see you on the 4th!

Absolwentka Instytutu Filologii Angielskiej Uniwersytetu Jagiellońskiego z podwójną specjalizacją – z translatologii i nauczania angielskiego jako obcego. Angielskiego uczy od 2003, od kilku lat zajmuje się również szkoleniami metodycznymi. Z Lingualand związana od 2007. Uczyła angielskiego ogólnego na wszystkich poziomach zaawansowania w ramach kursów otwartych i firmowych. Od ukończenia studiów pracuje też jako wykładowca akademicki. Studiowała psychologię w biznesie w Krakowskiej Szkole Biznesu Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie. Interesuje się językami obcymi, kulturą i psychologią.

Leave A Comment

Kurs angielskiego kraków Kurs francuskiego kraków Kurs niemieckiego kraków Kurs hiszpańskiego kraków Kurs szwedzkiego kraków Kurs norweskiego kraków Kurs rosyjskiego kraków