język włoski kurs ogólny

KURSY JĘZYKA WŁOSKIEGO – OGÓLNY

Kompleksowa nauka włoskiego

szczegóły

język włoski zajęcia indywidualne

ZAJĘCIA INDYWIDUALNE

Pełne dostosowanie do potrzeb

szczegóły

Poziomy języka włoskiego w skali CEFR

A1 – W1 16
A2 – W2 32
B1 – W3 48
B2 – W4 66
C1 – W5 80
C2 – W6 100
język włoski kurs ogólny

KURSY JĘZYKA WŁOSKIEGO – OGÓLNY

Wieloletni program to jedna z najbardziej kompleksowych propozycji nauki języka włoskiego w Krakowie. Nauka od poziomu W1 (A1) do W6 (C2) pozwala na zdobycie umiejętności posługiwania się językiem włoskim na poziomie biegłości językowej. Po zakończeniu poszczególnych etapów nauki, nasi słuchacze mogą przystępować do egzaminów CELI z języka włoskiego i zdobyć certyfikat językowy uznawany w całej Europie.

Pierwsze dwa semestry, to nauka na poziomie W1 (A1) – kursy te prowadzą lektorzy polscy języka włoskiego. Od drugiego roku nauki, czyli od poziomu W2, słuchacze Lingualand spotykają się raz w tygodniu z lektorem polskim języka włoskiego i raz z rodowitym Włochem. Kontakt z native speakerem włoskiego pozwala nie tylko na poznanie pięknej melodii włoskiego, ale też poznania zwyczajów i kultury mieszkańców półwyspu apenińskiego.

Realizując nasz program nauczania z języka włoskiego stosujemy podręczniki wydawnictwa Edilingua, którym towarzyszą materiały audio i video. Dodatkowo lektorzy wzbogacają program kursu o liczne materiały dodatkowe służące przede wszystkim ćwiczeniu skutecznej komunikacji ustnej.

KURS OGÓLNY

pln1249semestr
  • 56 lekcji (45 min.)
  • Zajęcia w tygodniu: 2 x 90 min. lub 1 x 180 min.
  • Dwie raty: 649+640=1289 pln
  • Trzy raty: 499+449+371=1099 pln
język włoski zajęcia indywidualne

ZAJĘCIA INDYWIDUALNE

Zajęcia indywidualne z języka włoskiego z lektorem polskim lub native speakerem z Włoch to propozycja dla osób zajętych, ambitnych i wymagających, które nie mają czasu na regularne zajęcia grupowe. Taki tryb nauki daje gwarancję realizowania najbardziej zindywidualizowanego programu nauczania, ściśle dostosowanego do Twoich wymagań i potrzeb językowych. Praca tylko z lektorem to pewność, że czas zajęć jest maksymalnie wykorzystany, a cała uwaga lektora poświęcona jest wyłącznie Tobie!

Cele kursu, program, poziom i tempo nauki, częstotliwość zajęć i wymiar godzin, dobór materiałów i tematyki zajęć są ściśle dostosowane do potrzeb i oczekiwań uczestnika. Kurs może mieć formę np. cotygodniowych konwersacji, intensywnych zajęć rozwijających wszystkie umiejętności językowe, czy przygotowania do egzaminu międzynarodowego CELI, CILS lub innych.

Minimalny pakiet kursu indywidualnego to 15 godzin zegarowych. Aby rozpocząć zajęcia, skontaktuj się z naszym biurem w celu ustalenia szczegółów.

ZAJĘCIA INDYWIDUALNE

pln 115 / 12560 minut
  • 115 pln – lektor polski
  • 125 pln – native speaker
  • Pakiet początkowy: 15 godzin