język francuski kurs ogólny

KURSY JĘZYKA FRANCUSKIEGO – OGÓLNY

Kompleksowa nauka francuskiego

szczegóły

język niemiecki zajęcia indywidualne

ZAJĘCIA INDYWIDUALNE

Pełne dostosowanie do potrzeb

szczegóły

Poziomy języka francuskiego w skali CEFR

A1 – F1 16
A2 – F2 32
B1 – F3 54
B2 – F4 72
C1 – F5 84
C2 – F6 100
język francuski kurs ogólny

KURSY JĘZYKA FRANCUSKIEGO – OGÓLNY

Kursy ogólne języka francuskiego w Lingualand to kilkuletni cykl nauki prowadzący od poziomu początkującego F1 (A1) do poziomu biegłości językowej C1/C2. Jeden poziom zaawansowania realizowany jest przez 2 semestry nauki.

Nasze programy nauczania języka francuskiego realizujemy z wykorzystaniem serii podręczników opracowanych we Francji przez wydawnictwo Hachette. Szczególną uwagę skupiamy na efektywnej komunikacji ustnej, jednak na każdym poziomie rozwijamy wszystkie aspekty kompetencji językowej.

Celem kursów ogólnych języka francuskiego jest zdobycie umiejętności swobodnej komunikacji po francusku w zakresie dostosowanym do poziomu językowego uczestników. Po każdym etapie nasi Słuchacze mogą przystępować do międzynarodowych egzaminów DELF (A1-B2) i DALF (C1, C2), które odbywają się w Krakowie.

KURS OGÓLNY

pln1249semestr
  • 56 lekcji (45 min.)
  • Zajęcia w tygodniu: 2 x 90 min. lub 1 x 180 min.
  • Dwie raty: 649+6400=1289 pln
  • Trzy raty: 499+449+371=1319 pln
język francuski zajęcia indywidualne

ZAJĘCIA INDYWIDUALNE

Zajęcia indywidualne z języka francuskiego z lektorem polskim lub native speakerem to propozycja dla osób zajętych, ambitnych i wymagających, które nie mają czasu na regularne zajęcia grupowe. Taki tryb nauki daje gwarancję realizowania najbardziej zindywidualizowanego programu nauczania, ściśle dostosowanego do Twoich wymagań i potrzeb językowych. Praca tylko z lektorem to pewność, że czas zajęć jest maksymalnie wykorzystany, a cała uwaga lektora poświęcona jest wyłącznie Tobie!

Cele kursu, program, poziom i tempo nauki, częstotliwość zajęć i wymiar godzin, dobór materiałów i tematyki zajęć są ściśle dostosowane do potrzeb i oczekiwań uczestnika. Kurs może mieć formę np. cotygodniowych konwersacji, intensywnych zajęć rozwijających wszystkie umiejętności językowe, czy przygotowania do egzaminu międzynarodowego DELF, DALF lub innych.

Minimalny pakiet kursu indywidualnego to 15 godzin zegarowych. Aby rozpocząć zajęcia, skontaktuj się z naszym biurem w celu ustalenia szczegółów.

ZAJĘCIA INDYWIDUALNE

pln 115 / 12560 minut
  • 115 pln – lektor polski
  • 125 pln – native speaker
  • Pakiet początkowy: 15 godzin