Kursy indywidualne

Kursy one-to-one to propozycja dla osób zajętych, ambitnych i wymagających, które nie mają czasu na regularne zajęcia grupowe.

Indywidualny tryb nauki daje gwarancję realizowania programu nauczania ściśle dostosowanego do Twoich wymagań i potrzeb językowych. Praca tylko z lektorem to pewność, że czas zajęć jest maksymalnie wykorzystany, a cała uwaga lektora poświęcona jest wyłącznie Tobie!

Program tworzymy specjalnie dla Ciebie w oparciu o analizę potrzeb przeprowadzaną przed rozpoczęciem kursu. Dzięki temu masz pewność, że cele, tematyka, materiały językowe, poziom i tempo nauki, częstotliwość zajęć oraz wymiar godzin są ściśle dostosowane do Twoich potrzeb. Kurs może mieć formę cotygodniowych konwersacji, intensywnych zajęć rozwijających wszystkie sprawności językowe, czy przygotowania do egzaminu międzynarodowego.

Kursy one-to-one prowadzimy ze wszystkich języków z naszej aktualnej oferty:angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego, francuskiego, włoskiego, szwedzkiego, rosyjskiego i norweskiego.

Minimalny pakiet kursu indywidualnego to 15 godzin zegarowych. Aby rozpocząć zajęcia, skontaktuj się z nami w celu ustalenia szczegółów.

KURS INDYWIDUALNY

pln 98 / 11560 minut
  • 98 pln – lektor polski
  • 115 pln – native speaker
  • Pakiet początkowy: 15 godzin

KURS INDYWIDUALNY - NORWESKI, SZWEDZKI, POLSKI

pln 135 60 minut
  • Pakiet początkowy: 15 godzin