Poznaj naszych lektorów

KOMPETENCJE NASZEJ KADRY

Pierwszym warunkiem sukcesu w nauce języków są lektorzy. Dlatego wszyscy lektorzy Lingualand to starannie dobrani specjaliści z wieloletnim doświadczeniem. Stosują oni efektywne i sprawdzone metody nauczania oraz potrafią zapewnić przyjazną i bezstresową atmosferę.

Kadra lektorska Szkoły języków obcych LinguaLand składa się z lektorów polskich z wyższym wykształceniem filologicznym oraz native speakers z Wielkiej Brytanii, USA, Kanady, Hiszpanii, Francji, Włoch i Rosji, którzy posiadają uprawnia metodyczne i pedagogiczne do nauczania swojego języka jako obcego.

Od lektorów wymagamy nie tylko perfekcyjnej znajomości języka i wiedzy lingwistycznej, ale też referencji potwierdzających ich co najmniej 2-letnie doświadczenie w nauczaniu. Kolejnym wymogiem jest ciągłe podnoszenie kwalifikacji poprzez regularny udział wewnętrznym programie szkoleniowym i w zewnętrznych w szkoleniach metodycznych.

Naszych lektorów cechuje kreatywność, otwartość, profesjonalizm i umiejętność indywidualnego podejścia do każdego słuchacza.

Dzięki nim, nauka w Szkole Języków Obcych Lingualand to połączenie intensywnej pracy z doskonałą zabawą, a każda lekcja to Twój kolejny krok do sukcesu!