PROMOCJE DO WYBORU

Drugi kurs za pół ceny:

Jeden język to za mało? Wybierz drugi dowolny kurs grupowy z aktualnej oferty i zapłać tylko 50% ceny za pełnowartościowy kurs semestralny.

System rabatowy:

  • 999 zł/sem. – cena dla studentów za kurs ogólny lub egzaminacyjny
  • 1049 zł/sem. – cena dla studentów za kurs biznesowy (ang., niem.)
  • 1099 zł/sem. – cena dla studentów za kurs norweskiego i szwedzkiego
  • 120 zł rocznie – dla kontynuujących po 2 semestrach nauki
  • 200 zł rocznie – dla kontynuujących po 4 semestrach nauki
  • 100 zł rocznie – zniżka rodzinna dla kolejnej osoby
  • 100 zł dla wszystkich przy wpłacie gotówką za kurs roczny

afterLINGUA PARTNER  CLUB

Z kartą afterLingua Partner Club możesz cieszyć się wolnym czasem korzystając z atrakcyjnych zniżek w wielu Punktach Partnerskich – galeriach, kinach, szkołach tańca, klubach, pubach, restauracjach, księgarniach, centrach rekreacji i wielu innych.

PAKIET ZAJĘĆ GRATISOWYCH

W cenie kursów przygotowaliśmy szereg bonusów oraz pakiet zajęć dodatkowych, które są doskonałą okazją do szlifowania języka poza zajęciami.

Indywidualne konsultacje

Lektorzy służą pomocą – jeśli nie było Cię na zajęciach i potrzebujesz pomocy w uzupełnieniu materiału lub po prostu masz jakieś wątpliwości związane z materiałem omawianym na kursie, umów się na spotkanie z lektorem.

e-Konsultacje

Nie musisz już czekać do następnych zajęć, aby uzyskać od lektora odpowiedź na pytania związane z językiem, którego się uczysz lub oddać pracę pisemną. E-konsultacje to także świetna okazja do prowadzenia korespondencji w języku obcym i rozwijania znajomości języka bez wychodzenia z domu!

Biblioteka i mediateka

Oddajemy do Twojej dyspozycji kolekcję literatury obcojęzycznej w pełnej i uproszczonej wersji językowej, kolekcję filmów DVD, a także czasopism, testów egzaminacyjnych, podręczników do gramatyki i słownictwa oraz całą gamę płyt CD-ROM z programami multimedialnymi wspomagającymi naukę języka. Wszystko po to, aby dać Ci możliwość jak najszerszego kontaktu z językiem.