język niemiecki - kurs ogólny

KURSY JĘZYKA NIEMIECKIEGO – OGÓLNY

Kompleksowa nauka języka niemieckiego

szczegóły

kurs języka niemieckiego w biznesie

KURSY JĘZYKA NIEMIECKIEGO – BIZNESOWE Niemiecki w pracy B1+/B2

Skuteczna komunikacja w pracy

szczegóły

język niemiecki konwersacje

KURSY JĘZYKA NIEMIECKIEGO – KONWERSACYJNE

Kurs konwersacyjny

szczegóły

język niemiecki zajęcia indywidualne

ZAJĘCIA INDYWIDUALNE

Pełne dostosowanie do potrzeb

szczegóły

Poziomy języka angielskiego w skali CEFR

A1 – BEGINNER 16
A2 – LOWER INTERMEDIATE 32
B1 – INTERMEDIATE 48
B2.1 i B2.2 – UPPER INTERMEDIATE 56
B2.3 i B2.4 – FCE 64
C1.1 i C1.2 – pre-CAE 72
C1.3 i C1.4 – CAE 82
C2.1 i C2.2 – pre-CPE 90
C2.3 i C2.4 – CPE 100
kurs języka niemieckiego - ogólny

KURS JĘZYKA NIEMIECKIEGO – OGÓLNY

Kursy ogólne z języka niemieckiego to wieloletni program nauki od poziomu A1 do C2 w skali CEFR. Program kursów pozwala po ukończeniu trzech pierwszych poziomów – N1, N2, N3- czyli po 3 latach nauki, na przystąpienie do popularnego egzaminu Zertifikat Deutsch na poziomie B1. Natomiast kursy N4 i N5 to propozycja dla tych, którzy chcą kontynuować naukę na poziomie zaawansowanym i zdobyć umiejętności językowe pozwalające na swobodne funkcjonowanie w środowisku niemieckojęzycznym (studia, praca).

Kursy ogólne języka niemieckiego rozwijają wszystkie umiejętności językowe, lecz największy nacisk podczas każdych zajęć kładziemy na ćwiczenie swobody w mówieniu.

Zajęcia na kursach języka niemieckiego w Krakowieprowadzone są w oparciu o podręczniki wydawnictwa Heuber i Klett. Dodatkowo nasi lektorzy uzupełniają bazę podręcznikową takimi materiałami jak ćwiczenia na komunikację, gry językowe, multimedia, ćwiczenia gramatyczne, czy materiały autentyczne w języku niemieckim zaczerpnięte z prasy i Internetu.

KURS OGÓLNY

pln1249semestr
 • 56 lekcji (45 min.)
 • Zajęcia w tygodniu: 2 x 90 min. lub 1 x 180 min.
 • Dwie raty: 649+640=1289 pln
 • Trzy raty: 499+449+371=1319 pln
kurs języka niemieckiego w biznesie

KURSY JĘZYKA NIEMIECKIEGO – BIZNESOWE Niemiecki w pracy B1+/B2

Niemiecki w pracy B1+/B2 przygotowaliśmy z myślą o osobach, które osiągnęły już pewną biegłość w języku ogólnym i chciałyby rozwijać umiejętność posługiwania się językiem niemieckim w środowisku biznesowym.

Podstawę merytoryczną kursu stanowi podręcznik Im Beruf wydawnictwa Hueber. Treści podręcznika lektor uzupełnia materiałami dodatkowymi, w tym autentycznymi, studiami przypadku i multimediami.

Kursanci nauczą się m.in. jak prowadzić rozmowę, brać udział w spotkaniu biznesowym, udzielić odpowiedzi na reklamację, prosić o radę kolegów czy rozumieć protokół.

Podobnie jak w przypadku wszystkich naszych kursów zajęcia koncentrują się przede wszystkim na rozwijaniu umiejętności efektywnej komunikacji.

Kurs prowadzi lektor, który legitymuje się nie tylko kwalifikacjami pedagogicznymi, ale też bogatym doświadczeniem biznesowym.

KURS BIZNESOWY

pln699semestr
 • 56 lekcji (45 min.)
 • Zajęcia w tygodniu: 2 x 90 min. lub 1 x 180 min.
 • Dwie raty: 389+350=739 pln
Język niemieckie - konwersacje

KURSY JĘZYKA NIEMIECKIEGO – KONWERSACYJNE

Kursy konwersacyjne z języka niemieckiego w Lingualand to świetna możliwość usprawnienia umiejętności porozumiewania się w języku niemieckim na poziomach od B1 do C1 – poszerzenia słownictwa, rozwinięcia umiejętności wypowiadania się na różnorodne tematy oraz ćwiczenia wymowy. Nowoczesne i niekonwencjonalne techniki aktywizujące oraz tematyka zajęć stymulująca do rozmowy to kluczowe zalety kursów konwersacyjnych z języka niemieckiego w Lingualand.

Kursy konwersacyjne realizujemy w oparciu o program autorski Lingualand.

Zajęcia odbywają się 1 x w tygodniu po 90 minut i są prowadzone przez doświadczonych lektorów filologów języka niemieckiego. Kurs obejmuje 28 godzin lekcyjnych w semestrze.

KURS KONWERSACYJNY

pln659semestr
 • 28 lekcji (45 min.)
 • Zajęcia w tygodniu: 1 x 90 min.
 • Dwie raty: 389+310=699 pln
język niemiecki zajęcia indywidualne

ZAJĘCIA INDYWIDUALNE

Zajęcia indywidualne z języka niemieckiego z lektorem-filologiem lub native speakerem to propozycja dla osób zajętych, ambitnych i wymagających, które nie mają czasu na regularne zajęcia grupowe. Taki tryb nauki daje gwarancję realizowania najbardziej zindywidualizowanego programu nauczania, ściśle dostosowanego do Twoich wymagań i potrzeb językowych. Praca tylko z lektorem to pewność, że czas zajęć jest maksymalnie wykorzystany, a cała uwaga lektora poświęcona jest wyłącznie Tobie!

Cele kursu, program, poziom i tempo nauki, częstotliwość zajęć i wymiar godzin, dobór materiałów i tematyki zajęć są ściśle dostosowane do potrzeb i oczekiwań uczestnika. Kurs może mieć formę np. cotygodniowych konwersacji, intensywnych zajęć rozwijających wszystkie umiejętności językowe, czy przygotowania do egzaminu międzynarodowego.

Minimalny pakiet kursu indywidualnego to 15 godzin zegarowych. Aby rozpocząć zajęcia, skontaktuj się z naszym biurem w celu ustalenia szczegółów.

ZAJĘCIA INDYWIDUALNE

pln 115 / 12560 minut
 • 115 pln – lektor polski
 • 125 pln – native speaker
 • Pakiet początkowy: 15 godzin