fbpx

PTE General B2 oraz C1 (level 3 & level 4)- zapisy na egzamin 18 czerwca

Strona główna/Aktualności/PTE General B2 oraz C1 (level 3 & level 4)- zapisy na egzamin 18 czerwca

PTE General B2 oraz C1 (level 3 & level 4)- zapisy na egzamin 18 czerwca

PTE EXAM

Jako autoryzowane centrum egzaminacyjne Pearson Test of English oferujemy możliwość przystąpienia do egzaminu PTE General na poziomie B2 oraz na poziomie C1.

Najbliższy egzamin odbędzie się w sobotę 18 czerwca 2022 roku (część ustna i pisemna).

Zapisy prowadzimy do poniedziałku 13 maja włącznie.

Na egzamin można zapisać się osobiście w biurze szkoły (prosimy o zabranie ze sobą dokumentu tożsamości ze zdjęciem) lub mailowo pod adresem: info@lingualand.pl. Opłata egzaminacyjna wynosi 830 zł za level 3 (B2) oraz 870 zł za level 4 (C1).

Opłata za egzamin dokonywana jest w całości (w biurze szkoły lub przelewem). Po dokonaniu wpłaty i rejestracji nie ma możliwości zwrotu opłaty egzaminacyjnej. Wpłaty nie mogą być przenoszone z jednej osoby na drugą.

W ramach zapisu na egzamin organizujemy warsztaty egzaminacyjne (bez dodatkowej opłaty), na których zapoznajemy kandydatów ze strukturą każdej części egzaminu i ćwiczymy techniki egzaminacyjne. Terminy warsztatów zostaną wyznaczone i podane mailowo kandydatom po zakończeniu rejestracji na egzamin.

Serdecznie zapraszamy!

 

By |2022-04-22T18:08:32+02:0029 marca, 2022|Aktualności|Możliwość komentowania PTE General B2 oraz C1 (level 3 & level 4)- zapisy na egzamin 18 czerwca została wyłączona

Share This Story, Choose Your Platform!

Absolwentka Instytutu Filologii Angielskiej Uniwersytetu Jagiellońskiego z podwójną specjalizacją – z translatologii i nauczania angielskiego jako obcego. Angielskiego uczy od 2003, od kilku lat zajmuje się również szkoleniami metodycznymi. Z Lingualand związana od 2007. Uczyła angielskiego ogólnego na wszystkich poziomach zaawansowania w ramach kursów otwartych i firmowych. Od ukończenia studiów pracuje też jako wykładowca akademicki. Studiowała psychologię w biznesie w Krakowskiej Szkole Biznesu Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie. Interesuje się językami obcymi, kulturą i psychologią.
Przejdź do góry