Partner British Council w programie Addvantage

//Partner British Council w programie Addvantage
Partner British Council w programie Addvantage2018-03-21T15:17:45+00:00

02_adv

 

Lingualand jest partnerem British Council w programie Addvantage od samego początku. Od wielu lat oferujemy kursy przygotowujące do egzaminów Cambridge ESOL: First (FCE), Advanced (CAE) i Proficiency (CPE). Dzięki uczestnictwie w programie lektorzy prowadzący kursy mają dostęp do firmowanych przez British Council szkoleń i seminariów, a nasi kursanci do aktualnych informacji i materiałów, co oznacza, że oferowane przez nas kursy naprawdę solidnie przygotowują do egzaminów Cambridge ESOL. Zdawalność egzaminów wśród naszych słuchaczy jest od lat bardzo wysoka.

Jako uczestnik programu Addvantage pośredniczymy w zapisywaniu kursantów na egzaminy w sesji czerwcowej ze zniżką dostępną tylko dla partnerów British Council. Za niewielką opłatą oferujemy dwa egzaminy próbne, dzięki którym kursanci mogą sprawdzić swoje umiejętności w warunkach, które wiernie odzwierciedlają specyfikę egzaminów Cambridge ESOL.

Poniżej znajdziecie Państwo terminy egzaminów Cambridge, na które prowadzimy w tym roku zapisy, oraz termin rejestracji. Zapisu można dokonać w biurze szkoły. Należy okazać dowód tożsamości ze zdjęciem.

Exam                                      Discount fee**          Registration deadline         Exam date***
FCE (paper based)              PLN 560                     April 5th                                June 3rd
April 10th                              June 6th
May 5th                                 June 24th
CAE (paper based)              PLN 590                    April 10th                              June 7th
May 5th                                 June 24th
CPE (paper based)              PLN 640                    April 10th                              June 8th

 

Kurs angielskiego kraków Kurs francuskiego kraków Kurs niemieckiego kraków Kurs hiszpańskiego kraków Kurs szwedzkiego kraków Kurs norweskiego kraków Kurs rosyjskiego kraków