język norweski kurs ogólny

KURSY OGÓLNE JĘZYKA NORWESKIEGO

Kompleksowa nauka norweskiego

szczegóły

język norweski zajęcia indywidualne

ZAJĘCIA INDYWIDUALNE

Pełne dostosowanie do potrzeb

szczegóły

Poziomy języka norweskiego w skali CEFR

A1 – NOR1 16
A2 – NOR2 30
B1 – NOR3 50
B2 – NOR4 68
C1 – NOR5 84
C2 – NOR6 100
język norweski kurs ogólny

KURSY OGÓLNE JĘZYKA NORWESKIEGO

Szkoła Lingualand oferowała kursy języka norweskiego jako jedna z pierwszych szkół językowych w Krakowie. Kierując się rosnącym zapotrzebowaniem, proponujemy zajęcia na różnych poziomach zaawansowania. Opanowanie zupełnych podstaw (poziom A1 w skali CEFR) wymaga jednego semestru nauki, następny poziom (A2) kursanci osiągają już po kolejnym semestrze. Po drugim roku (poziomy B1 i B2) kompetencja słuchacza pozwala na w miarę swobodne porozumiewanie się w języku norweskim. Kursy na poziomach C1 i C2 stworzone zostały z myślą o osobach, które chcą posługiwać się tym językiem płynnie i z pełną świadomością.

Celem kursów ogólnych języka norweskiego jest równomierna praca nad wszystkimi umiejętnościami językowymi, ze szczególnym naciskiem na komunikację.

Zajęcia prowadzone są na podstawie autorskiego programu, opracowanego przez naszych lektorów – filologów legitymujących się znakomitą znajomością norweskiego.

KURS OGÓLNY

pln1349semestr
  • 56 lekcji (45 min.)
  • Zajęcia w tygodniu: 2 x 90 min. lub 1 x 180 min.
  • Dwie raty: 749+640=1389 pln
  • Trzy raty: 649+499+271=1419 pln
język norweski zajęcia indywidualne

ZAJĘCIA INDYWIDUALNE

Zajęcia z lektorem to propozycja dla osób zajętych, ambitnych i wymagających, które nie mają czasu na regularne zajęcia grupowe. Taki tryb nauki daje gwarancję realizowania najbardziej zindywidualizowanego programu nauczania, ściśle dostosowanego do Twoich wymagań i potrzeb językowych. Praca tylko z lektorem to pewność, że czas zajęć jest maksymalnie wykorzystany, a cała uwaga lektora poświęcona jest wyłącznie Tobie!

Cele kursu, program, poziom i tempo nauki, częstotliwość zajęć i wymiar godzin, dobór materiałów i tematyki zajęć są ściśle dostosowane do potrzeb i oczekiwań uczestnika. Kurs może mieć formę np. cotygodniowych konwersacji, intensywnych zajęć rozwijających wszystkie umiejętności językowe, czy przygotowania do egzaminu międzynarodowego.

Minimalny pakiet kursu indywidualnego to 15 godzin zegarowych. Aby rozpocząć zajęcia, skontaktuj się z naszym biurem w celu ustalenia szczegółów.

ZAJĘCIA INDYWIDUALNE

pln 14560 minut
  • Pakiet początkowy: 15 godzin