„Jest rewelacja. Tak trzymać! Fantastyczne lektorki, ciekawe zajęcia, zawsze dużo mówimy i nawet nie wiem kiedy mija 90 minut.”
Bartosz z grupy FCE B2.4
„Lingualand jest zdecydowanie najlepszą szkołą językową w Krakowie.”
Miłosz z grupy CPE C2
„Dopóki nie zaczęłam nauki w Lingualand bardzo, ale to bardzo nie lubiłam języka angielskiego i nie wiem co się stało, ale z zajęć na zajęcia coraz bardziej go lubię.”
Lena z grupy Intermediate B1
„To już mój czwarty semestr i zapewne nie ostatni.”
Piotr z grupy S2 – szwedzki A2
„Obsługa biura jest fantastyczna, wszystkie kwestie, problemy rozwiązywane od ręki, a przy tym w sympatycznej atmosferze.”
Magdalena z grup H3 – hiszpański B2.2 i CAE C1.4
„To moja pierwsza styczność ze szkołą językową, nauka wygląda zupełnie inaczej niż w tradycyjnych szkołach; ilość multimediów, sposób prowadzenia zajęć i atmosfera sprzyjają nauce.”
Tomasz z grupy NOR 1 A1.1
„Państwa usługi są jak najbardziej zadowalające, atrakcyjna cena i odpowiedni dobór lektorów.”
Maciej z grupy pre-CAE C1.2
„Bardzo podoba mi się „wyjście” Lingualandu do ludzi – konto na Facebooku i zamieszczane tam idiomy.”
Kinga z grupy CAE (C1)
„Wszystko jest bardzo dobrze zorganizowane, oby tak dalej!”
Iga z grupy FCE (B2)
„Uważam, że jakość i atrakcyjność Państwa szkoły jest wysoka i na pewno poleciłabym szkołę znajomym.”
Agata z grupy N3 niemiecki B1
„Szybkie tempo pracy, a jednocześnie dokładność i wysokie wymagania lektorów.”
Igor z grupy N2 niemiecki A2
„Uważam, że usługi proponowane przez Waszą szkołę w pełni odpowiadają wszelkim oczekiwaniom.”
Rafał z grupy S1 szwedzki A1
„Uważam, że jakość i atrakcyjność usług jest na wysokim poziomie. Duże zasługi należą się lektorowi. Od kilku lat zaczynałam naukę w różnych miejscach z mizernym skutkiem, a zaangażowanie i sposób prowadzenia zajęć przez lektora spowodował, że mam zamiar kontynuować naukę w szkole.”
Karolina z grupy NOR 2 (B1)
„Bardzo mi się podoba w Lingualand. Wreszcie trafiłem na szkołę, gdzie naprawdę można nauczyć się mówić po niemiecku. Na pewno będę uczęszczać na zajęcia w przyszłym semestrze.”
Kuba z grupy N4 – niemiecki B2
„Polecam wszystkim naukę włoskiego w Lingualand. Skuteczne tłumaczenie w j. włoskim, regularne powtórki, dużo przykładów i ćwiczeń. Zajęcia z Bożeną są naprawdę różnorodne, kreatywnie przygotowane i tempo jest naprawdę intensywne. Lektorka jest cierpliwa, ma wysokie kompetencje i ogromną wiedzę na temat Włoch. Wychodząc z zajęć zapamiętuję 99% tego, co zrobiliśmy – super podejście! ”
Paulina z grupy W1 (A1+A2)
„Zawsze przychodzę do Lingualand z przyjemnością – obie lektorki (polska i native speakerka z Kanady) są pełne pozytywnej energii, dynamiczne, przygotowane i zaangażowane w każde zajęcia, ale też wymagające. Motywują nas krótkimi quizami, co bardzo pomaga w systematycznej nauce. Wychodzą poza schemat podręcznika proponując ciekawe materiały dodatkowe i multimedia. Słyszałam, że inni lektorzy też są godni polecenia, więc na pewno zostanę w Lingualand na przyszły rok.”
Katarzyna – FCE EXAM (B2)
„Norweski w Lingualand to był strzał w dziesiątkę. Lektor uczy nas przede wszystkim języka używanego potocznie i dużo czasu poświęca wymowie, która jest chyba najtrudniejsza w tym języku. Zajęcia są urozmaicone i zawsze dostosowane poziomem trudności do naszych możliwości. Poznajemy też aspekty kulturowe i realia życia w Norwegii. Ale co najważniejsze – lektor wymaga od nas używania tylko j. norweskiego na zajęciach. I bardzo dobrze, bo tylko tak mogę nauczyć się mówić. Ponadto lektor zna odpowiedź na każde pytanie, widać, że ma szeroką wiedzę. Jest elastyczny, otwarty i kreatywny – każde zajęcia z nim dużo wnoszą i czuję, że robię postępy.”
Ola z grupy NOR 2
„Lektorka bardzo jasno i dokładnie tłumaczy zagadnienia, a do tego prowadzi zajęcia w bardzo ciepłej atmosferze. Zajęcia prowadzone są wręcz wzorcowo, rzadko zdarza się tak dobry lektor, który tak dobrze motywuje grupę. Poznajemy dużo nowych zwrotów spoza podręcznika, jest dużo ciekawych materiałów dodatkowych dobranych do tematu zajęć, które urozmaicają każde zajęcia. Lektorka jest bardzo cierpliwa, zaangażowana w zajęcia i umie nas aktywizować. Tłumaczy wszystko po szwedzku w sposób jasny i zrozumiały – to duży plus. ”
Joanna z grupy S2
„Chodzę już drugi rok na kurs z rosyjskiego z native speakerką Mariną. Atuty to super przygotowane i urozmaicone zajęcia, dużo mówienia, dobre dynamiczne tempo. Na każdych zajęciach poznaję mnóstwo nowych słów, lektorka wszystko jasno tłumaczy, a przy tym tworzy super atmosferę i wszyscy chętnie rozmawiają.”
Marta z grupy R2