NOWOCZESNA NAUKA Z FISZKOTEKĄ LINGUALAND

Ucz się wygodnie i nie zapominaj!

Fiszkoteka Lingualand to system e-learningowy, dzięki któremu nauczysz się nowych słówek wygodnie, efektywnie i trwale.
Każda fiszka zawiera po jednej stronie pytanie (np. nowe słówko lub obrazek), a po drugiej odpowiedź (definicja, synonim, ilustracja). Nauka odbywa się na zasadzie serii powtórzeń. Twórcy aplikacji wykorzystali wiedzę o ludzkiej pamięci, dzięki czemu zastosowany przez nich algorytm sprawia, że nauka jest niezwykle efektywna. Algorytm typu spaced-repetition dopasowuje się do Ciebie i dobiera najbardziej optymalną sekwencję powtórzeń.
Fiszkoteki Lingualand można używać zawsze i wszędzie: na smartfonie, tablecie i laptopie. Fiszki można też wydrukować i uczyć się metodą tradycyjną.

Co zyskujesz:

• Dostęp do fiszek w 24 językach
• Wysokiej jakości materiały (współtworzone z UW)
• Nowy zestaw fiszek po zajęciach z lektorem
• System nauki dostosowany do różnych stylów uczenia się (wymowa dla słuchowców, obrazki dla wzrokowców)
• Możliwość śledzenia postępów – to motywuje!
• Czas – możesz uczyć się w każdej wolnej chwili
• Optymalny system powtórek – uczysz się mniej, pamiętasz więcej
• Możliwość tworzenia własnych fiszek – wystarczy, że powiesz słówko na głos, a smartfon zamieni je w fiszkę!
• Każdy kurs łatwo zamienisz w plik mp3 lub pdfKliknij, aby zalogować się w naszej Fiszkotece

WYBIERZ SWOJE KURSY ONLINE

Zapisując się na kurs w Lingualand otrzymasz od nas w prezencie dostęp do 2 wybranych przez siebie kursów w Fiszkotece Lingualand, dzięki czemu możesz uczyć się intensywniej również poza zajęciami i przyspieszyć swoje postępy.

Do wyboru masz 74 gotowe kursy z 10 języków dostępnych od razu po zapisie do Lingualand – do korzystania na Twoim laptopie lub smartfonie. Ucząc się na kursie angielskiego w Lingualand, możesz wybrać w naszej Fiszkotece np. kurs Phrasal verbs zawierający 1200 słów albo Business Marketing, gdzie nauczysz się ponad 800 nowych zwrotów, które wykorzystasz w pracy. A jeśli zastanawiasz się, czy szwedzki jest dla Ciebie, przekonaj się wybierając np. 300 najważniejszych określeń po szwedzku.

Kursy są podzielone na lekcje, a każda lekcja zawiera kilkadziesiąt fiszek. System będzie przypominał Ci z odpowiednią częstotliwością, że przyszedł czas na naukę.

NOWE FISZKI Z LEKCJI Z LEKTOREM

Fiszkoteka to także integralny element programów Lingualand, który jest nowoczesnym wsparciem nauki na zajęciach i daje możliwość utrwalania nowo poznanego słownictwa, zwrotów, form gramatycznych, ćwiczenia wymowy.

Pod koniec zajęć w Twojej grupie razem z lektorem stworzycie fiszki w szybki i prosty sposób, wpisując lub dyktując zestaw fiszek z najważniejszymi słowami i wyrażeniami, które chcielibyście zapamiętać z bieżącej lekcji. System sam dobiera do nich obrazki ilustrujące słowo. Po wyjściu z zajęć lekcja z nowymi fiszkami jest już gotowa na Twoim smartfonie, więc możesz zacząć ćwiczyć już w drodze do domu.

Jak to działa?