język hiszpański kurs ogólny

KURSY JĘZYKA HISZPAŃSKIEGO – OGÓLNY

Kompleksowa nauka hiszpańskiego

szczegóły

język niemiecki zajęcia indywidualne

ZAJĘCIA INDYWIDUALNE

Pełne dostosowanie do potrzeb

szczegóły

Poziomy języka hiszpańskiego w skali CEFR

A1 – H1 16
A2 – H2 32
B1 – H3 54
B2 – H4 68
C1 – H5 84
C2.1 – H6 92
C2.2 – H7 100
język hiszpański kurs ogólny

KURSY JĘZYKA HISZPAŃSKIEGO – OGÓLNY

Kursy języka hiszpańskiego prowadzone są na poziomach od H1 (A1) do H4 (B2). Na kursach dbamy o równomierny rozwój wszystkich sprawności w języku hiszpańskim, ale szczególną wagę przywiązujemy do mówienia. Już od drugiego roku nauki słuchacze raz w tygodniu spotykają się z polskim lektorem hiszpańskiego, a drugie spotkanie prowadzi lektor hiszpańskojęzyczny, czyli ‘nativo’.

Zajęcia prowadzimy korzystając z serii podręczników hiszpańskiego wydawnictwa Difusion. Nauka odbywa się przez dialogi, pracę w parach, realizację zadań i projektów. Program kursu obejmuje też przydatną wiedzę kulturową o krajach hiszpańskiego obszaru językowego.

Po każdym roku nauki istnieje możliwość przystąpienia do egzaminów z języka hiszpańskiego DELE, które przeprowadzane są co roku w Krakowie, i zdobycia międzynarodowego certyfikatu potwierdzającego znajomość z języka hiszpańskiego.

Hiszpański w Krakowie tylko z Lingualand.

KURS OGÓLNY

pln1249semestr
  • 56 lekcji (45 min.)
  • Zajęcia w tygodniu: 2 x 90 min. lub 1 x 180 min.
  • Dwie raty: 649+640=1289 pln
  • Trzy raty: 499+449+371=1319 pln
język hiszpański zajęcia indywidualne

ZAJĘCIA INDYWIDUALNE

Zajęcia indywidualne z języka hiszpańskiego lektorem-filologiem lub hiszpańskojęzycznym nativo to propozycja dla osób zajętych, ambitnych i wymagających, które nie mają czasu na regularne zajęcia grupowe. Taki tryb nauki daje gwarancję realizowania najbardziej zindywidualizowanego programu nauczania, ściśle dostosowanego do Twoich wymagań i potrzeb językowych. Praca tylko z lektorem to pewność, że czas zajęć jest maksymalnie wykorzystany, a cała uwaga lektora poświęcona jest wyłącznie Tobie!

Cele kursu, program, poziom i tempo nauki, częstotliwość zajęć i wymiar godzin, dobór materiałów i tematyki zajęć są ściśle dostosowane do potrzeb i oczekiwań uczestnika. Kurs może mieć formę np. cotygodniowych konwersacji, intensywnych zajęć rozwijających wszystkie umiejętności językowe, czy przygotowania do egzaminu międzynarodowego.

Minimalny pakiet kursu indywidualnego to 15 godzin zegarowych. Aby rozpocząć zajęcia, skontaktuj się z naszym biurem w celu ustalenia szczegółów.

ZAJĘCIA INDYWIDUALNE

pln 115 / 12560 minut
  • 115 pln – lektor polski
  • 125 pln – native speaker
  • Pakiet początkowy: 15 godzin