ZAPISY NA I SEMESTR 2017/18

//ZAPISY NA I SEMESTR 2017/18

ZAPISY NA I SEMESTR 2017/18

Prowadzimy już zapisy na semestr jesienny, który rozpocznie się 19 października. Jak zawsze przygotowaliśmy szeroki wachlarz kursów w atrakcyjnych cenach. Wśród nowości znajdziecie Państwo między innymi kurs angielskiego w biznesie SMART English for Corporate Employees czy konwersacje z niemieckiego Deutsch für den Beruf z native speakerem.

Do każdego kursu stacjonarnego dodajemy dwa kursy online w Fiszkotece Lingualand gratis.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i zapisu w sklepie online lub w biurze!

Absolwentka Instytutu Filologii Angielskiej Uniwersytetu Jagiellońskiego z podwójną specjalizacją – z translatologii i nauczania angielskiego jako obcego. Angielskiego uczy od 2003, od kilku lat zajmuje się również szkoleniami metodycznymi. Z Lingualand związana od 2007. Uczyła angielskiego ogólnego na wszystkich poziomach zaawansowania w ramach kursów otwartych i firmowych. Od ukończenia studiów pracuje też jako wykładowca akademicki. Studiowała psychologię w biznesie w Krakowskiej Szkole Biznesu Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie. Interesuje się językami obcymi, kulturą i psychologią.

Leave A Comment

Kurs angielskiego kraków Kurs francuskiego kraków Kurs niemieckiego kraków Kurs hiszpańskiego kraków Kurs szwedzkiego kraków Kurs norweskiego kraków Kurs rosyjskiego kraków