Jeśli zastanawiasz się, czy warto zapisać się na wakacyjny kurs intensywny online, weź pod uwagę następujące argumenty.

Efektywne wykorzystanie czasu

Przede wszystkim jest to świetna okazja, żeby efektywnie wykorzystać wakacje i zrobić coś pożytecznego. Zwłaszcza w tym roku, kiedy nie mamy bogatych planów wyjazdowych ;) Zajęcia w formie zdalnej pozwalają też zaoszczędzić czas, który poświęcilibyśmy na dojazd do szkoły. Ponadto – wierzcie lub nie – taka forma nauki może być jeszcze bardziej skuteczna niż zajęcia na żywo, ponieważ zajęcia online wymuszają większe skupienie.

Okazja, żeby nauczyć się nietypowego języka

Podczas gdy zazwyczaj ogranicza nas oferta lokalnych szkół językowych, na kursie online możesz nauczyć się dowolnego języka. W Ditto proponujemy ich aż siedem. Oprócz angielskiego są to niemiecki, szwedzki, norweski, włoski, francuski i hiszpański.

Okazja, żeby przełamać barierę językową

Kurs intensywny to sytuacja najbliższa całkowitemu zanurzeniu w języku, jakiego doświadczasz za granicą. Jeśli chcesz „zmusić się” do codziennego używania języka obcego, to dobry wybór.

Gwarancja kwalifikacji lektora

W Ditto współpracujemy jedynie z doświadczonymi lektorami o najwyższych kwalifikacjach. Współpracują z nami od lat a ich praca jest regularnie monitorowana przez nasz zespół metodyczny. Regularnie uczestniczą też w szkoleniach. Dzięki temu masz gwarancję, że trafiasz w naprawdę dobre ręce.

Jakie kursy intensywne oferujemy? Sprawdź tutaj.