Szanowni Słuchacze,

na konsultacje z lektorami można się zapisywać już od najbliższego piątku (1.11), natomiast zapisy na gratisowe zajęcia dodatkowe rozpoczną się 6.11. Zajęcia ruszają 13.11.

INSTRUKCJA ZAPISÓW NA ZAJĘCIA DODATKOWE I KONSULTACJE

W każdym tygodniu mogą Państwo bezpłatnie i bez ograniczeń korzystać z zajęć dodatkowych oraz konsultacji z lektorami w ramach PAKIETU GRATISOWEGO. Jest to dodatkowa okazja do zwiększenia intensywności nauki, gdy tylko znajdą Państwo na to czas. Lingualand proponuje nowy harmonogram zajęć na każdy tydzień, a zapisu dokonują Państwo jednorazowo na każde zajęcia w danym tygodniu.

Zapisy na zajęcia oraz konsultacje lektorów odbywają się przez Internet. Poniżej znajdą Państwo informacje, które pomogą w obsłudze systemu Booking Online:

1.    Do Sekretariatu Internetowego wchodzimy ze strony głównej www.lingualand.pl.

2.    Logujemy się indywidualnym loginem i hasłem, które znajdują się na Karcie Słuchacza otrzymanej przy zapisie na kurs.

3.    Wybieramy zakładkę „Dost. Zajęcia” (czwarta od lewej) – otworzy się wtedy wykaz wszystkich dostępnych zajęć na najbliższy tydzień.

4.    Żeby dokonać rezerwacji, proszę kliknąć w szare okienko w ostatniej kolumnie po prawej stronie.

5.    W polu „Tytuł” pojawi się nazwa języka, np. ANGIELSKI, NIEMIECKI, WŁOSKI, HISZPAŃSKI itp.

6.    W polu „Uwagi/Temat” pojawi się typ zajęć (np. konwersacje, warsztaty gramatyczne itp.) oraz poziom języka (np. Intermediate, FCE itp.).

Gotowe!

Aby odwołać rezerwację, wybieramy zakładkę „Zajęcia” (trzecia od lewej) i klikamy w szary prostokąt po prawej stronie. 

Dokonanie i odwoływanie rezerwacji przez Internet możliwe jest na 24 godziny przed terminem zajęć. Jeżeli będą chcieli Państwo wpisać się na listę w późniejszym terminie prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny. Odwołanie zajęć krócej niż 24 godziny przed ich rozpoczęciem jest już niemożliwe.

Przez system Booking Online można zapisać się jedynie na zajęcia, przy których w polu „Status” widnieje oznaczenie „wolne”.

Na każdych zajęciach sprawdzana jest obecność. Słuchacz, który dwukrotnie dokona rezerwacji i będzie nieobecny na zajęciach, traci prawo do korzystania z zajęć dodatkowych i nie będzie miał możliwości zarezerwowania miejsca online.

Zajęcia dodatkowe są zajęciami grupowymi (od 6 do 12 osób). Zgodnie z regulaminem korzystania z zajęć dodatkowych, szkoła zastrzega sobie prawo odwołania konkretnego terminu w przypadku, gdy liczba chętnych zapisanych na dane zajęcia wynosi mniej niż 6 osób. Słuchacze zapisani na listę będą powiadomieni o odwołaniu zajęć najpóźniej na dzień przed zaplanowanym terminem.

Harmonogram zajęć dodatkowych przedstawiany jest na tablicy ogłoszeń oraz online z tygodniowym wyprzedzeniem.

Serdecznie zapraszamy!

Zespół Lingualand

[/fusion_builder_column][/fusion_builder_row][/fusion_builder_container]