Informujemy, że nasi słuchacze mogą już zapisywać się na zajęcia dodatkowe w ramach pakietu gratisowego. Pierwsze zajęcia odbędą się już 19 marca!

Jak się zapisać?

Zapisy na zajęcia oraz konsultacje lektorów odbywają się przez Internet.
1.    Do Sekretariatu Internetowego wchodzimy ze strony głównej www.lingualand.pl.
2.    Logujemy się indywidualnym loginem i hasłem, które znajdują się na Karcie Słuchacza otrzymanej
przy zapisie na kurs.
3.    Wybieramy zakładkę „Dost. Zajęcia” (czwarta od lewej) – otworzy się wtedy wykaz wszystkich dostępnych zajęć na najbliższy tydzień.
4.    Żeby dokonać rezerwacji, proszę kliknąć w szare okienko w ostatniej kolumnie po prawej stronie.
5.    W polu „Tytuł” pojawi się nazwa języka, np. ANGIELSKI, NIEMIECKI, WŁOSKI, HISZPAŃSKI itp.
6.    W polu „Uwagi/Temat” pojawi się typ zajęć (np. konwersacje, warsztaty gramatyczne itp.) oraz poziom języka (np. Intermediate, FCE itp.).

Gotowe!

Aby odwołać rezerwację, wybieramy zakładkę „Zajęcia” (trzecia od lewej) i klikamy w szary prostokąt po prawej stronie.

Dokonanie i odwoływanie rezerwacji przez Internet możliwe jest na 24 godziny przed terminem zajęć. Jeżeli będą chcieli Państwo wpisać się na listę w późniejszym terminie prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny. Odwołanie zajęć krócej niż 24 godziny przed ich rozpoczęciem jest już niemożliwe.

Przez system Booking Online można zapisać się jedynie na zajęcia, przy których w polu „Status” widnieje oznaczenie „wolne”.

Na każdych zajęciach sprawdzana jest obecność. Słuchacz, który dwukrotnie dokona rezerwacji i będzie nieobecny na zajęciach, traci prawo do korzystania z zajęć dodatkowych i nie będzie miał możliwości zarezerwowania miejsca online.

Zajęcia dodatkowe są zajęciami grupowymi (od 6 do 12 osób). Zgodnie z regulaminem korzystania z zajęć dodatkowych, szkoła zastrzega sobie prawo odwołania konkretnego terminu w przypadku, gdy liczba chętnych zapisanych na dane zajęcia wynosi mniej niż 6 osób. Słuchacze zapisani na listę będą powiadomieni o odwołaniu zajęć najpóźniej na dzień przed zaplanowanym terminem.