Pragniemy zaprezentować nową ofertę kursów wakacyjnych w Lingualand. W tym roku mamy dla Państwa dwie wyjątkowe propozycje:

  • INTENSYWNIE DLA AMBITNYCH
  • WHAT’S UP – wakacyjne konwersacje

 

INTENSYWNIE DLA AMBITNYCH

Spędzasz część lata w Krakowie? Chcesz mówić więcej, płynnej i swobodniej? Czujesz, że Twój zasób słownictwa Cię ogranicza? Męczy Cię perspektywa egzaminu językowego i chciałbyś szybko podnieść swoje umiejętności? Ta oferta jest dla Ciebie!

W 3 tygodnie zrealizujemy program jednego semestru. To spore wyzwanie – dlatego ten kurs przeznaczony jest wyłącznie dla ambitnych!

Kurs kompleksowo rozwija wszystkie sprawności językowe – mówienie, słuchanie, rozumienie tekstu, pisanie – z naciskiem na swobodną komunikację i praktyczne aspekty języka przydatne w życiu codziennym.

ANGIELSKI – POZIOMY B1, B2, C1

HISZPAŃSKI, WŁOSKI, FRANCUSKI, NIEMIECKI, SZWEDZKI, ROSYJSKI – POZIOM A1 (Również na innym poziomie, o ile zbierze się grupa.)

ZAJĘCIA: PN-PT 17:30-20:00 – 3 godziny lekcyjne dziennie

TERMIN: 1 do 19 lipca – 3 tygodnie

CENA: 499 zł / 45 godzin

 

 

WHAT’S UP – WAKACYJNE KONWERSACJE

Kurs konwersacyjny to świetny sposób, żeby poprawić umiejętności komunikacyjne, poszerzyć wiedzę o bieżących wydarzeniach oraz poznać rozmaite aspekty kultury i życia codziennego krajów anglojęzycznych. Każde z dziewięciu spotkań poświęcone jest aktualnemu w danym czasie zagadnieniu tematycznemu. Na kursie wykorzystywane są różnorodne materiały autentyczne, w tym multimedia.

ANGIELSKI: POZIOM B1, B2, C1

TERMIN: 1 do 18 lipca – 3 tygodnie

ZAJĘCIA: 3 dni w tygodniu (PN, ŚR, CZW) po 3 godziny lekcyjne 17:30-20:00

CENA: 299 zł / 27 godzin

 

Zapisy prowadzi oraz informacji o kursach udziela biuro SJO Lingualand od poniedziałku do piątku od 12:00 do 20:00 oraz w soboty od 9:00 do 13:00.