Oferujemy możliwość długoletniej nauki języka szwedzkiego w Krakowie na kilku poziomach zaawansowania – od A1 do C1. Kursy języka szwedzkiego w Lingualand cieszą się od lat dużą popularnością i mamy dużą rzeszę słuchaczy kontynuujących. Dzięki temu Lingualand jako jedyna szkoła w Krakowie oferuje kursy na wyższych poziomach zaawansowania takich jak B2 czy C1, po których słuchacze potrafią swobodnie i efektywnie komunikować się w języku szwedzkim.

Na kursach Lingualand realizujemy autorski program nauczania języka szwedzkiego, który poza rozwijaniem samego języka wzbogacony jest o aspekty kulturowe pozwalające zaznajomić słuchaczy ze zwyczajami i stylem życia mieszkańców Skandynawii, co jest bardzo przydatne dla osób planujących wyjazd do Szwecji.

Korzystamy z nowoczesnych podręczników opracowanych w Szwecji wraz z pakietem materiałów audio, dzięki czemu nasi słuchacze poznają aktualne słownictwo i współczesny język potoczny.

Lingualand to pierwsze w Polsce południowej centrum egzaminacyjne Swedex – nasi słuchacze już po 2 latach nauki mogą uzyskać szwedzki certyfikat językowy Folkuniveristetet na poziomie A2. Z kolei osoby kontynuujące naukę na wyższych poziomach mogą zdawać egzaminy Swedex B1 i Swedex B2.

TESTY ONLINE

ZAPISY ONLINE

Dla wszystkich, którzy ukończyli poziom A2 (cztery semestry nauki) mamy wyjątkową propozycję: kurs języka szwedzkiego w pracy.

Chcesz dowiedzieć się jak bez stresu uczestniczyć w spotkaniach i projektach biurowych, prowadzić korespondencję biznesową oraz rozmawiać przez telefon? A wszystko to w języku szwedzkim? W takim razie ten kurs jest dla Ciebie!

Zajęcia prowadzone są w oparciu o podręcznik Rivstart Yrkesliv uzupełniany materiałami autentycznymi,  które służą rozwijaniu umiejętności płynnego i ciekawego wypowiadania się na tematy związane z pracą. Aby osiągnąć ten cel, słuchacze będą skupiać się na nauce odpowiedniego słownictwa oraz uczestniczyć w symulacjach sytuacji typowych dla życia zawodowego.

TESTY ONLINE

ZAPISY ONLINE

Poziomy języka szwedzkiego skali CEFR

A1 – S1 I sem. 16
A2.1/3 – S1 II sem. 22
A2.2/3 i A2.3/3 – S2 32
B1 – S3 52
B2 – S4 68
C1 – S5 84
C2 – S6 100

OPIS POZIOMÓW I UMIEJĘTNOŚCI

KURS OGÓLNY

pln789semestr
  • 56 lekcji (45 min.)
  • Zajęcia w tygodniu: 2 x 90 min. lub 1 x 180 min.
  • Dwie raty: 419+399=818 pln
  • Trzy raty: 329+309+201=839 pln

ZAJĘCIA INDYWIDUALNE

pln 90 / 110 60 minut
  • 90 pln – lektor polski
  • 110 pln – native speaker
  • Pakiet początkowy: 15 godzin