Kursy i poziomy z języka angielskiego

/Kursy i poziomy z języka angielskiego
Kursy i poziomy z języka angielskiego 2017-12-18T17:21:31+00:00

Rodzaje kursów języka angielskiego

Kursy General English to najczęściej wybierana forma nauki języka angielskiego przez studiujących w Krakowie. Oferujemy kursy General English na dziewięciu poziomach zaawansowania – od A1 do C2 w skali CEFR. Kursy kompleksowo rozwijają wszystkie sprawności językowe – mówienie, słuchanie, rozumienie tekstu, pisanie – z naciskiem na swobodną komunikację i praktyczne aspekty języka przydatne w życiu codziennym.

Wszystkie kursy General English prowadzone są w oparciu o starannie dobrane podręczniki wiodących wydawnictw anglojęzycznych – głównie Oxford University Press oraz Pearson. Natomiast podręczniki stanowią jedynie bazę uzupełnianą o szereg materiałów dodatkowych, w tym ciekawych i aktualnych materiałów multimedialnych.

Zajęcia na poziomie początkującym Beginner A1 prowadzone są w całości przez lektora polskiego. Na poziomach wyższych niż początkujący zajęcia prowadzone są przez 2 lektorów – native speakerów z Wielkiej Brytanii, USA, Kanady oraz przez lektorów polskich – wykwalifikowanych i doświadczonych filologów języka angielskiego.

TESTY ONLINE

ZAPISY ONLINE

Celem kursów jest rozwijanie umiejętności językowych na poziomach B2, C1 i C2 oraz przygotowanie do międzynarodowych egzaminów Cambridge – First FCE, Advanced CAE oraz Proficiency CPE. Na kursach English for Exams pracujemy w oparciu o podręczniki wydawnictwa Oxford oraz Pearson, które są opracowane pod kątem egzaminów FCE, CAE i CPE. Ponadto na zajęciach zapoznajemy kandydatów ze strukturą egzaminu i trenujemy techniki egzaminacyjne wykorzystując aktualne materiały egzaminacyjne.

Poza zajęciami kursowymi oferujemy 2 egzaminy próbne w ciągu roku (pierwszy przed zapisami na egzaminy w British Council, drugi przed terminem samego egzaminu) oraz bezpłatne warsztaty egzaminacyjne poświęcone każdej części egzaminów FCE, CAE i CPE – Reading, Listening, Use of English, Writing, Speaking.

W ramach programu Addvantage jesteśmy partnerem British Council w przygotowaniu kandydatów do egzaminów Cambridge, a także prowadzimy zapisy i zajmujemy się wszystkimi formalnościami związanymi z rejestracją naszych Słuchaczy na sesje egzaminacyjne.

Dzięki temu zapewniamy solidne i kompleksowe przygotowanie do egzaminów Cambridge First FCE, Advanced CAE i Proficiency CPE, czego potwierdzeniem jest bardzo wysoki odsetek naszych Słuchaczy, którzy każdego roku z powodzeniem przystępują do egzaminów. W sesji czerwiec 2013 wyniósł on 100%.

Uczestnikom kursów egzaminacyjnych FCE, CAE, CPE dajemy gwarancję zdawalności – w przypadku niezdania egzaminu, zwracamy opłatę egzaminacyjną. Szczegóły gwarancji dostępne są w biurze szkoły.

Jeśli kurs angielskiego w Krakowie, to tylko z Lingualand!

TESTY ONLINE

ZAPISY ONLINE

Kursy konwersacyjne Speech Booster z języka angielskiego to świetna okazja do usprawnienia kompetencji komunikacyjnej w języku angielskim – poszerzenia słownictwa, rozwinięcia umiejętności swobodnego i płynnego wypowiadania się oraz poprawienia wymowy. Ciekawe techniki aktywizujące oraz atrakcyjna tematyka zachęcająca do dyskusji to główne atuty naszych kursów konwersacyjnych.

Kursy konwersacyjne realizujemy w oparciu o program autorski Lingualand.

Zajęcia odbywają się 1 x w tygodniu po 90 minut i są prowadzone wyłącznie przez native speakerów z Wielkiej Brytanii, USA i Kanady. Kurs obejmuje 28 godzin lekcyjnych w semestrze.

TESTY ONLINE

ZAPISY ONLINE

Kursy Business English w Lingualand to nauka prowadzenia rozmów biznesowych w języku angielskim oraz rozumienia i pisania tekstów branżowych. Celem kursu jest dostarczenie praktycznej wiedzy językowej i rozwinięcie umiejętności przydatnych w życiu zawodowym. Oferujemy też przygotowanie do egzaminu z języka angielskiego w biznesie LCCI EFB Level 3 i Level 4.

Program kursu obejmuje przekrój popularnych zagadnień z tematyki biznesowej. Uczestnicy uczą się sztuki przygotowywania i wygłaszania prezentacji, pisania raportów, prowadzenia spotkań biznesowych, prowadzenia korespondencji biznesowej, poznają różne aspekty obsługi klienta czy prowadzenia negocjacji.

Integralnym elementem rozwijającym i angażującym uczestników kursów Business English są case studies – studia przypadków, których celem jest przybliżenie możliwości wykorzystania zdobywanej wiedzy w realnym środowisku biznesowym.

Na kursie pracujemy z podręcznikiem do Business English. Lektorzy urozmaicają zajęcia wykorzystując materiały autentyczne zaczerpnięte z praktyki biznesowej, jak również materiały multimedialne.

TESTY ONLINE

ZAPISY ONLINE

Kursy konwersacyjne Business Speech Booster w Lingualand to propozycja dla osób zaawansowanych, które mają solidne podstawy języka angielskiego i chciałby poprawić swoją płynność komunikacji w kontekstach biznesowych. Zajęcia realizowane są dla osób na poziomie B2/C1.

Kurs prowadzony jest przez native speakerów, którzy specjalizują się w nauczaniu języka biznesu i mają szerokie doświadczenie w prowadzeniu szkoleń dla naszych Klientów firmowych i korporacyjnych o różnych profilach z obszaru biznesu i co najważniejsze, prowadzą ciekawe zajęcia w twórczej i swobodnej atmosferze stymulującej do dyskusji.

Zajęcia prowadzone są w oparciu o materiały autentyczne – teksty o tematyce biznesowej, case studies, multimedia – i służą głównie rozwijaniu umiejętności płynnego i ciekawego wypowiadania się na tematy związane z biznesem. Aby osiągnąć ten cel, słuchacze będą skupiać się na nauce odpowiedniego słownictwa oraz uczestniczyć w symulacjach sytuacji typowych dla życia zawodowego.
Zajęcia odbywają się raz w tygodniu po 90 minut, a kurs obejmuje 28 godzin lekcyjnych w semestrze.

TESTY ONLINE

ZAPISY ONLINE

Inspirujący kurs języka ogólnego stworzony z myślą o osobach, które ukończyły pierwsze dwa semestry poziomu B2 (kurs Upper-Intermediate)  lub C1 (Pre-CAE) i nie planują zdawać egzaminu Cambridge First ani Advanced, ale chciałyby rozwijać swoją kompetencję językową. Trzon zajęć tworzą fascynujące prezentacje Ted Talks, dzięki którym słuchacz ma kontakt z żywym językiem i możliwość rozmawiania na inspirujące, życiowe, a czasem zaskakujące tematy. Program kursu powstał w oparciu o Keynote wydawnictwa National Geographic Learning – pierwszy podręcznika napisany na podstawie fascynujących prezentacji Ted Talks.

Istotną zaletą kursów Lingualand TED Talks jest zwrócenie uwagi na praktyczny aspekt języka, które przejawia się w starannym doborze słownictwa oraz włączeniu w zakres materiału presentation skills i elementów Business English przydatnych w codziennym życiu.

Kurs rozwija wszystkie sprawności językowe ze szczególnym naciskiem na efektywną komunikację. Zajęcia prowadzi tandem lektorów: polski filolog oraz native speaker.

TESTY ONLINE

ZAPISY ONLINE

Kurs języka angielskiego ogólnego przeznaczony dla nauczycieli wychowania przedszkolnego oraz opiekunów dzieci. Kurs łączy naukę języka ze elementami metodyki nauczania najmłodszych oraz przygotowaniem do egzaminu PTE General Level 3, który został wyszczególniony jako świadectwo potwierdzające znajomość języka angielskiego w Rozporządzeniu Ministra Edukacji Narodowej z dnia 14.04.2012.

Szczególną zaletą zajęć jest to, że odbywają się w grupie jednorodnej zawodowo, o zbliżonych potrzebach i oczekiwaniach.

Szczegółowe informacje na temat kursu można znaleźć na podstronie Angielski dla nauczycieli przedszkola oraz opiekunów dzieci.

Poziomy języka angielskiego w skali CEFR

A1 – BEGINNER 16
A2 – LOWER INTERMEDIATE 32
B1 – INTERMEDIATE 48
B2.1 i B2.2 – UPPER INTERMEDIATE 56
B2.3 i B2.4 – FCE 64
C1.1 i C1.2 – pre-CAE 72
C1.3 i C1.4 – CAE 82
C2.1 i C2.2 – pre-CPE 90
C2.3 i C2.4 – CPE 100

KURS OGÓLNY

pln849semestr
 • 56 lekcji (45 min.)
 • Zajęcia w tygodniu: 2 x 90 min. lub 1 x 180 min.
 • Dwie raty: 449+430=879 pln
 • Trzy raty: 349+339+211=899 pln

KURS EGZAMINACYJNY

pln849semestr
 • 56 lekcji (45 min.)
 • Zajęcia w tygodniu: 2 x 90 min. lub 1 x 180 min.
 • Dwie raty: 449+430=879 pln
 • Trzy raty: 349+339+211=899 pln

ANGIELSKI W BIZNESIE

pln899semestr
 • 56 lekcji (45 min.)
 • Zajęcia w tygodniu: 2 x 90 min.
 • Dwie raty: 479+450=929 pln
 • Trzy raty: 429+319+201=949 pln

KURS KONWERSACYJNY

pln429semestr
 • 28 lekcji (45 min.)
 • Zajęcia w tygodniu: 1 x 90 min.

ZAJĘCIA INDYWIDUALNE

pln 95 / 110 60 minut
 • 95 pln – lektor polski
 • 110 pln – native speaker
 • Pakiet początkowy: 15 godzin
Kurs angielskiego kraków Kurs francuskiego kraków Kurs niemieckiego kraków Kurs hiszpańskiego kraków Kurs szwedzkiego kraków Kurs norweskiego kraków Kurs rosyjskiego kraków