02_adv

 

Lingualand jest partnerem British Council w programie Addvantage od samego początku. Od wielu lat oferujemy kursy przygotowujące do egzaminów Cambridge ESOL: First (FCE), Advanced (CAE) i Proficiency (CPE). Dzięki uczestnictwie w programie lektorzy prowadzący kursy mają dostęp do firmowanych przez British Council szkoleń i seminariów, a nasi kursanci do aktualnych informacji i materiałów, co oznacza, że oferowane przez nas kursy naprawdę solidnie przygotowują do egzaminów Cambridge ESOL. Zdawalność egzaminów wśród naszych słuchaczy jest od lat bardzo wysoka.

Jako uczestnik programu Addvantage pośredniczymy w zapisywaniu kursantów na egzaminy w sesji czerwcowej ze zniżką dostępną tylko dla partnerów British Council. Za niewielką opłatą oferujemy dwa egzaminy próbne, dzięki którym kursanci mogą sprawdzić swoje umiejętności w warunkach, które wiernie odzwierciedlają specyfikę egzaminów Cambridge ESOL.

Informacja na temat dokładnych terminów egzaminów, zapisów oraz ceny pojawi się w sekcji „Aktualności” na naszej stronie oraz na naszym fanpage’u na Facebooku.