Wszystkich Świętych / All Saints’ Day

//Wszystkich Świętych / All Saints’ Day

Wszystkich Świętych / All Saints’ Day

Drodzy Kursanci! 1 listopada i w czwartek 2 listopada szkoła będzie zamknięta. Zajęcia w piątek i w sobotę odbywają się normalnie.

***

Dear Students, the school is closed on Wednesday 1st Nov (All Sains’ Day) and on Thursday 2nd Nov. Friday and Saturday classes take place as usual.

Absolwentka Instytutu Filologii Angielskiej Uniwersytetu Jagiellońskiego z podwójną specjalizacją – z translatologii i nauczania angielskiego jako obcego. Angielskiego uczy od 2003, od kilku lat zajmuje się również szkoleniami metodycznymi. Z Lingualand związana od 2007. Uczyła angielskiego ogólnego na wszystkich poziomach zaawansowania w ramach kursów otwartych i firmowych. Od ukończenia studiów pracuje też jako wykładowca akademicki. Studiowała psychologię w biznesie w Krakowskiej Szkole Biznesu Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie. Interesuje się językami obcymi, kulturą i psychologią.

Leave A Comment

Kurs angielskiego kraków Kurs francuskiego kraków Kurs niemieckiego kraków Kurs hiszpańskiego kraków Kurs szwedzkiego kraków Kurs norweskiego kraków Kurs rosyjskiego kraków