Lektorzy

//Lektorzy
Lektorzy 2018-04-20T18:37:27+00:00

Poznaj naszych lektorów

KOMPETENCJE NASZEJ KADRY

Pierwszym warunkiem sukcesu w nauce języków są lektorzy. Dlatego wszyscy lektorzy Lingualand to starannie dobrani specjaliści z wieloletnim doświadczeniem. Stosują oni efektywne i sprawdzone metody nauczania oraz potrafią zapewnić przyjazną i bezstresową atmosferę.

Kadra lektorska Szkoły języków obcych LinguaLand składa się z lektorów polskich z wyższym wykształceniem filologicznym oraz native speakers z Wielkiej Brytanii, USA, Kanady, Hiszpanii, Francji, Włoch i Rosji, którzy posiadają uprawnia metodyczne i pedagogiczne do nauczania swojego języka jako obcego.

Od lektorów wymagamy nie tylko perfekcyjnej znajomości języka i wiedzy lingwistycznej, ale też referencji potwierdzających ich co najmniej 2-letnie doświadczenie w nauczaniu. Kolejnym wymogiem jest ciągłe podnoszenie kwalifikacji poprzez regularny udział wewnętrznym programie szkoleniowym i w zewnętrznych w szkoleniach metodycznych.

Naszych lektorów cechuje kreatywność, otwartość, profesjonalizm i umiejętność indywidualnego podejścia do każdego słuchacza.

Dzięki nim, nauka w Szkole Języków Obcych Lingualand to połączenie intensywnej pracy z doskonałą zabawą, a każda lekcja to Twój kolejny krok do sukcesu!

JĘZYK ANGIELSKI

JĘZYK NIEMIECKI

JĘZYK HISZPAŃSKI

JĘZYK WŁOSKI

JĘZYK FRANCUSKI

JĘZYK ROSYJSKI

JĘZYK SZWEDZKI

JĘZYK NORWESKI

Kurs angielskiego kraków Kurs francuskiego kraków Kurs niemieckiego kraków Kurs hiszpańskiego kraków Kurs szwedzkiego kraków Kurs norweskiego kraków Kurs rosyjskiego kraków